Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia kredytowego PBKI

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie banku w kontaktach z klientami, bankami i kancelariami prawnymi mającymi siedzibę zarówno w kraju jak i poza nim w kwestiach realizacji zapisów umów kredytowych

  • Uczestniczenie w negocjacjach umów kredytowych

  • Realizowanie zadań wynikających z zawartych przez Bank umów kredytowych, w tym utrzymywać kontakt z klientem i reprezentować stanowisko banku

  • Realizowanie zadań agenta w przypadku umów konsorcjalnych

  • Weryfikowanie dokumentacji w procesie uruchomienia kredytów dla klientów Pionu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej

  • Prowadzenie monitoringu posprzedażowego kredytów, w tym kontrolować realizację zobowiązań przez kredytobiorców

  • Zarządzanie procesem monitorowania zabezpieczeń

  • Analiza ryzyka i zagrożenia wynikające z realizacji umów i przekazywanej dokumentacji finansowej klienta

  • Proponowanie rozwiązania i usprawnienia w procesie obsługi kredytowej

  • Wspieranie Pionu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej w dążeniu do powiększania bazy klientów poprzez sprawną obsługę portfela umów kredytowych

  • Uczestniczenie w projektach dotyczących nowych produktów kredytowych dla Pionu Bankowości Korporacyjnej i inwestycyjnej,

  • Zgłaszanie inicjatyw i usprawnień optymalizujących proces kredytowy

  • Rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywać szeroką wiedzę

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze, finanse i bankowość)

  • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w banku lub w instytucjach finansowych

  • Posiadasz szeroką wiedzę na temat produktów kredytowych, jak i innych dostępnych na rynku finansowym

  • Posiadasz wiedzę w zakresie procesów kredytowych i ryzyka kredytowego

  • Masz doświadczenie w obsłudze kredytów konsorcjalnych i pełnieniu funkcji agenta

  • Znasz bardzo dobrze język angielski

  • Posiadasz umiejętność budowania relacji i współpracy

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy oraz planowania zadań

  • Jesteś systematyczny/a, sumienny/a oraz dokładny/a

  • Jesteś komunikatywny/a, umiesz pracować w zespole

  • Oznaczasz się zdolnością szybkiego rozwiązywania problemów

  • Posiadasz umiejętności analityczne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi