Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Logistyki

Żabka PolskaO firmie

Żabka Polska

Ziemiecicka 20

Szałsza (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola poprawności przyjęcia towaru poprzez weryfikację dokumentów

  • obsługa systemowa i dokumentacyjna indeksów

  • obsługa zgłoszeń poprzez wyjaśnianie niezgodności

  • raportowanie, przygotowywanie analiz

  • udział w spisie, weryfikowanie poprawności przeliczeń inwentaryzacyjnych i korygowanie stanów magazynowych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenia min. średniego (możliwość zatrudnienia studenta zaocznego)

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej

  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów

  • zdolności analitycznego myślenia

  • asertywności i komunikatywności

  • odpowiedzialności i rzetelności

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w Centrum Dystrybucyjnym/Centrum Logistycznym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (brak okresu próbnego)

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy)

  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy