Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Logistyki

Żabka Polska

Ryszarda Chomicza 24

Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie danymi w zakresie obiegu opakowań (w tym ustalanie sald paletowych, wyjaśnianie rozbieżności, rozliczanie)

  • ewidencja dokumentów i praca w systemie WMS i SAP

  • weryfikowanie poprawności przeliczeń inwentaryzacyjnych, korygowanie stanów magazynowych, wsparcie podczas rozliczenia spisu

  • raportowanie, przygotowywanie analiz

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

  • ścisła współpraca z innymi obszarami zaangażowanymi w proces (magazyn, transport)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie – mile widziane wyższe (preferowane logistyczne, ekonomiczne)

  • dobra znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej

  • umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów

  • zdolność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • asertywność i komunikatywność

  • odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • brak okresu próbnego

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • transport do/z pracy lub dodatek transportowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników