Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Enspirion Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i procedowanie umów klienckich;

  • wsparcie procesu przygotowania wniosków dla usług telekomunikacyjnych;

  • wsparcie procesu zakupowego – przygotowanie zapytań o ofertę do dostawców;

  • obsługa procesu faktur;

  • tworzenie, utrzymywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej;

  • wsparcie procesu pozyskania klientów;

  • raportowanie regulacyjne (UKE) oraz biznesowe na potrzeby Grupy;

  • wsparcie obszaru ubezpieczeń majątku;

  • koordynacja gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: administracja, zarządzanie, ekonomia;

  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia biznesu;

  • znajomość konstrukcji umów i zapisów w umowach B2B;

  • umiejętność przygotowywania dokumentów korporacyjnych;

  • umiejętność przygotowywania prezentacji;

  • umiejętność analizy danych i sporządzania raportów;

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie;

  • dobra, samodzielna organizacja pracy własnej;

  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;

  • umowę o pracę;

  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Enspirion Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia operacyjnego (umowa na zastępstwo).

Przewiń do profilu firmy

Komórka organizacyjna: Biuro Usług Telekomunikacyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 30.04.2021r. za pomocą przycisku aplikowania.