Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego LNG

SGS

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie inspekcji transportu morskiego gazu LNG w zakresie: terminowości, kompletności i zgodności dokumentacji, zgodności kalkulacji i przestrzegania procedur

  • Sporządzanie kalkulacji i statystyk związanych z inspekcjami operacji LNG

  • Przygotowywanie analiz na potrzeby globalnego zespołu LNG

  • Ważne! Praca na tym stanowisku wymaga, dodatkowo, prowadzenia dyżurów domowych co trzy tygodnie w dni robocze w godzinach 16:00-21:00 oraz w weekendy i święta 8:00-21:00

Nasze wymagania

  • Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie lub jesteś studentem kierunków w dziedzinie gazownictwa, fizyki lub chemii

  • Interesujesz się transportem LNG, chcesz zdobyć pierwsze szlify zawodowe i budować swoją karierę w branży LNG

  • Posiadasz umiejętności analityczne (pracujemy z dużą ilością dokumentów i danych)

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim (poziom przynajmniej B2) i chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe przez współpracę w międzynarodowym zespole

  • Dobrze znasz pakiet Office a w szczególności MS Excel (oferujemy szkolenia wewnętrzne z obsługi Excela na różnych poziomach zaawansowania!)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku ze światowej klasy ekspertami w dziedzinie gazownictwa

  • Możliwość wykorzystania wiedzy i doświadczenia z obszaru gazownictwa oraz realny wpływ na sposób realizacji zadań

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży

  • Praca 100% zdalna z własnego zacisza domowego

  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy kafeteryjnej My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych, Program poleceń pracowniczych, Program inicjatyw pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 94 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy