Specjalista ds. wsparcia operacyjnego - Specjalista ds. wystawiania biletów lotniczych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy międzynarodowym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla klienta korporacyjnego z zakresu podróży służbowych. Nasze oferta obejmuje m.in.: organizację podróży służbowych, usługi konsultingowe, zarządzanie kosztami oraz organizację eventów i konferencji.

    Aktualnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisku:

    Specjalista ds. wsparcia operacyjnego -
    Specjalista ds. wystawiania biletów lotniczych

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych
    • Monitorowanie i weryfikacja pracy automatycznego systemu wystawiania biletów
    • Wystawianie dokumentów księgowych za dokonane transakcje
    • Bieżąca współpraca z oddziałami HRG oraz liniami lotniczymi w celu zapewnienia terminowej obsługi klienta
    • Gromadzenie i terminowe dostarczanie danych do raportów

    Wymagania:

    • Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus i/lub Galileo (warunek konieczny)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2); znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Systematyczność i skrupulatność w działaniu

    Nasza oferta:

    • dofinansowanie do okularów
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • przyjazna atmosfera
    • urodzinowe ciasta
    • owocowe środy
    • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
    • program płatnych poleceń pracowniczych
    • dostęp do ubezpieczenia grupowego
    • program CHOICE: nagrody dla nominowanych pracowników
    • dofinansowanie szkoleń
    bottom2
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. 2016, poz. 922)”.
    bottom