Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności w przydzielonym obszarze,

  • Wykonywanie analiz bieżących oraz ad-hoc w obszarze produkcji i sprzedaży oraz na potrzeby Działu Usług Wspólnych,

  • Opracowywanie i udoskonalanie raportów zgodnie z wymaganiami klientów wewnętrznych,

  • Monitorowanie procesów z zakresu sprzedaży, produkcji i zapasów,

  • Prezentacja uzyskanych wyników wraz z wnioskami i rekomendacjami.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne oraz techniczne),

  • Roczne doświadczenie w analizach/ raportowaniu/ planowaniu,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (weryfikowana podczas rekrutacji),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doświadczenie w zakresie raportowania wielkości produkcji lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość VBA, Access oraz narzędzi do wizualizacji danych typu Tableau lub PowerBi będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość programu SAP.

Mile widziane

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • Umiejętność pracy z liczbami,

  • Samodzielne planowanie i organizacji pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,

  • Umiejętność ustalenia priorytetów oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole,

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (m.in. Pakiet Rozszerzony w LUXMED, Karta FitProfit, Bonusy Świąteczne, Nagrody za osiągnięcia, itp.)

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop