Specjalista ds. wsparcia pracowników z językiem niemieckim - HR Contact Center

Rockwell AutomationO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym, rozwojem i zmianą obecnych struktur organizacyjnych naszych zespołów, świadczących usługi dla naszych klientów wewnętrznych, w regionie Europy Srodkowo-Wschodzniej (EMEA), poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w obszarze wsparcia w HR Contact Center.

Obowiązki:

• Odpowiadania na pytania związane z tematyką HR poprzez: linie telefoniczną, e-mail, system ticketowy,

• Wsparcie w nawigowaniu po różnych systemach oraz procesach HR,

• Ścisła współpraca z działem kadr i płac i lokalnymi działami HR w EMEA,

• Koordynacja przebiegu komunikacji pomiędzy innymi wewnętrznymi działami,

• Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi zgodnie z standardami firmy,

• Przygotowywanie dokumentacji procesowej,

• Świadczenie serwisu przy utrzymaniu określonych KPI,

• Wsparcie w innych administracyjnych czynnościach HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego (HR, Customer Care, obsługa telefoniczna klienta, Call Center),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 / C1),

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2 / C1),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze SSC/ BPO.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Kursy językowe

Rockwell Automation

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.