Specjalista ds. wsparcia procesów administracyjnych z językiem niemieckim

Manpower CoRE

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie globalnego zespołu zarządzania usługami IT

  • Przygotowywanie danych niezbędnych do procesu fakturowania

  • Zbieranie oraz przygotowywanie danych na potrzeby ofert i zamówień

  • Obsługa oraz tworzenie wycen, w tym analiza budżetu

  • Raportowanie

  • Komunikacja z innymi działami wewnątrz firmy oraz swoim zespołem

Wymagania pracodawcy

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w środowisku korporacyjnym: analiza danych, finanse, administracja, IT support, customer service

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2 – warunek konieczny) oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft, przede wszystkim programu Excel (Pivot, Vlookup)

  • Zorientowanie na proces i analityczne myślenie

  • Umiejętność współpracy oraz komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT

  • Umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym zespole, stanowisko w strukturze międzynarodowej

  • Pracę na co dzień w języku niemieckim oraz angielskim

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Możliwość wykonywania pracy w trybie hybrydowym lub całkowicie zdalnie

  • Praca w godzinach od 8:00 do 17:00

  • Praca w dynamicznym środowisku

  • Benefity m.in.:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • System kafeteryjny

  • Kursy językowe

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin