Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Procesów

GXO Logistics Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Marcina Flisa 6

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

• Zarządzanie projektem

➢ przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej

➢ udział w spotkaniach operacyjnych oraz raportowanie

➢ kwalifikacja i rozliczanie kosztów projektowych

➢ sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby organizacji projektu

• Wsparcie procesów operacyjnych

➢ tworzenie wewnętrznych procedur operacyjnych

➢ nadzór nad spójnością i przepływem dokumentacji oraz informacji

➢ analiza danych i weryfikacja ich zgodności ze stanem faktycznym

➢ zapewnienie wsparcia administracyjnego i logistycznego dla działu operacji

• Komunikacja wewnętrzna

➢ tworzenie raportów, analiz oraz prezentacji

➢ opracowanie szablonów dokumentów

➢ tłumaczenia z/na język angielski

Nasze wymagania

  • “can do” attitude

  • krytyczne myślenie

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość angielskiego na poziomie C1

  • dobra znajomość MS Power Point oraz MS Excel

  • umiejętności zarządzania sobą w czasie i ustalania priorytetów

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji

  • motywujący system premiowania

  • benefity: opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę, kafeteria MyBenefit (w tym Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie, „wczasy pod gruszą”, świąteczne bony towarowe, wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej, elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Przewiń do profilu firmy