Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia procesów zakupowych

Farmacol S.A. O firmie

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Katalogowanie i archiwizacja dokumentacji działu – umów, kontraktów,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów pomiędzy działami zgodny z procedurami wewnętrznymi firmy,
  • Przygotowywanie zestawień protokołów z posiedzenia komisji KZK oraz archiwizacja dokumentacji,
  • Seryjna wysyłka dokumentacji do dostawców wraz z tworzeniem bazy danych dostawców,
  • Przygotowywanie zestawień i porównań warunków handlowych od dostawców,
  • Weryfikacja i wyjaśnianie niezgodności warunków otrzymanych na fakturach od dostawców,
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą na adresy zakupowe ogólnodostępne,
  • Wsparcie zarządzania kartoteką towarową,
  • Inne czynności biurowo-administracyjne (m.in. realizacja zapotrzebowania w materiały biurowe),
  • Inne zadania zlecane na bieżąco od przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • Skrupulatność, dokładność, rzetelność,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami,
  • Komunikatywność oraz otwartość na zmiany,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skuteczność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne