Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia procesu (j. niemiecki)

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie kontrola, koordynacja i współpraca z klientami, jednostkami biznesowymi w zakresie procesów ITIL. Znasz dobrze język niemiecki? Chcesz rozwijać się w obszarze nowych technologii?

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Specjalista ds. wsparcia procesu (j. niemiecki)Numer ref.: /214/08/2020/AJ/54506
zadania
  • rozwój i zrozumienie środowiska klienta w zakresie świadczonych usług
  • bieżące wsparcie klientów
  • prowadzenie dokumentacji procesowej
  • przygotowywanie raportów i analiz statystycznych dotyczących obsługiwanych procesów
  • współpraca z innymi działami
oczekujemy
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min B1 +otwartość na naukę
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • wiedzy i zainteresowania obszarem ITIL
  • umiejętności identyfikowania problemów i ich rozwiązywania
  • zmysłu analitycznego
  • mile widziane będzie doświadczenie realizacji podobnych zadań
  • znajomość MS Office

oferujemy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy