Ta oferta pracy jest nieaktualna od 210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Produktów IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Obecnie dla naszego klienta firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora usług poszukujemy osób na stanowisko:

    miejsce pracy: Poznań
    nr referencyjny: AK/PS/POZ/11/P

    Zadania:

    • Rozwiązywanie incydentów drugiej linii wsparcia
    • Udział w technicznych operacjach w zakresie obsługi aplikacji i narzędzi zwiększających wydajność
    • Zarządzanie dokumentacją i wiedzą w odniesieniu do dostarczanych usług
    • Udział w technicznych testach produktów przed ich wdrożeniem

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku supportowym lub testerskim
    • Techniczna wiedza z zakresu systemu operacyjnego Windows oraz aplikacji opartych na tym systemie (MS Office, Adobe Document Cloud, Middleware)
    • Umiejętność analizy danych
    • Znajomość metodologii ITIL
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym (minimum B2)

    Oferujemy:

    • Miejsce pracy: Poznań
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno - sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.