Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Produktu SSWiN

NSS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń oferowanych produktów z zakresu SSWiN,

  • Zapewnianie wsparcia technicznego w zakresie uruchomienia i konfiguracji systemów SSWIN (telefoniczne, mailowe),

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Weryfikacja usterek,

  • Testowanie sprzętu,

  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil elektronika, informatyka),

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość zagadnień konfiguracji urządzeń SSWiN- mile widziane,

  • Doświadczenie instalacyjne- mile widziane,

  • Znajomość jęz. angielskiego - czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej- mile widziane.

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenia wstępne,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie struktury firmy,

  • Elastyczne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Enel-Med,

  • Dostęp do profesjonalnej platformy nauki języka angielskiego.

O nas

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim zaprasza do zespołu osoby chcące z nami współpracować, razem się rozwijać i odnosić sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.