Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Projektów

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Asseco Poland S.A.

Fordońska 2

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych składanych przez klientów na usługi IT
  • Kontakt z klientami, kompletowanie wymaganej dokumentacji
  • Kontakt z zespołami przygotowującymi wyceny dla klientów
  • Bieżąca kontrola SLA dla opracowywanych wycen
  • Prowadzenie ewidencji zapytań, wycen oraz zamówień
  • Bieżąca kontrola wykonania planów oraz monitoring budżetów zespołów technicznych w danym obszarze
  • Monitorowanie wygasających licencji, subskrypcji, składanie zamówień
  • Wsparcie przy prowadzonych audytach
  • Udział przy pracach związanych z przygotowaniem cenników usług

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w roli wsparcia sprzedaży/ projektów (PMO) lub podobnych
  • Znajomość procesu ofertowania oraz doświadczenie we wsparciu i/ lub przygotowaniu ofert do klientów
  • Znajomość procesów finansowych oraz doświadczenie w szacowaniu kosztów, tworzeniu rozliczeń międzyokresowych i obsłudze faktur
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów m.in na potrzeby zarządzania zasobami (mapa popytu i podaży, rozliczanie raportowanego czasu pracy zespołów)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office m.in. umiejętności obsługi Power Pointa i Excela, Project MS
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi SharePoint, Confluence, Teams, JIRA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( obsługa zapytań ofertowych od klientów zagranicznych)

Mile widziane

  • Znajomość sektora bankowego
  • Wiedza z zakresu ITIL - mile widziany certyfikat ITIL Foundation

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Masz doświadczenie we wsparciu obszaru zarządzania projektami lub sprzedaży?

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w największej polskiej firmie IT - zaaplikuj i dowiedz się więcej

Rekrutacja prowadzona online

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Rzeszów (praca w trybie hybrydowym)

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Specjalista ds. Wsparcia Projektów, Fordońska 2, Bydgoszcz