Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Projektów i Systemów Informatycznych

  • Poznań, Jankowice (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:Poznań (okolice), Jankowice (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    TWOJE ZADANIA

    • Obsługa zgłoszeń przez portal pomocy technicznej
    • Bieżąca analiza zapytań Pracowników oraz rozwiązywanie zgłoszeń
    • Kontakt telefoniczny i mailowy z użytkownikami systemów wewnętrznych oraz z zewnętrznymi partnerami
    • Prace konfiguracyjne

    TWOJE KOMPETENCJE

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00 - 18:00)
    • Zdolności organizacyjne
    • Samodzielność, nastawienie na klienta wewnętrznego
    • Umiejętność komunikacji i współpracy

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe w Service Desk, Help Desk i/lub Customer Service
    • Znajomość nowoczesnych usług IT
    • Rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami
    • Znajomość zagadnień ITIL

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport
    • Bony na święta i paczki dla dzieci
    • Możliwości rozwoju
    • Wyprawki szkolne
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta i paczki dla dzieciMożliwości rozwojuWyprawki
    szkolne
    Jankowice k. Poznania - Aplikuj