Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zarządzaniu dużych innowacyjnych projektów (w tym informatycznych) mających wpływ na funkcjonowanie całej Grupy Kapitałowej na etapie koncepcji i realizacji,

  • Zarządzanie i administrację dokumentacją projektu, utrzymywanie repozytorium projektu,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących postępów prac, prezentacji, notatek ze spotkań i protokołów,

  • Organizację spotkań i zarządzanie terminarzem spotkań,

  • Wsparcie Kierownika Projektu w realizacji codziennych zadań,

  • Monitorowanie narzędzi i dostarczanie wiedzy koniecznej do zarządzania projektami,

  • Bieżące monitorowanie realizacji budżetu projektu i harmonogramu,

  • Monitorowanie postępów realizacji portfela projektów (kamienie milowe, zasoby, budżet).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem projektami,

  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,

  • Samodzielność, skuteczność, odpowiedzialność, orientacja na rezultat,

  • Zdolności analityczne,

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,

  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań,

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (Prince2, Agile)

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (MS Project, Redmine, Jira)

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych.

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy