Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów PMO

SII Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Centrum Kompetencyjne Project Management dostarcza usługi dotyczące obszaru PMO w zakresie zapewnienia jakości procesów i danych oraz zgodności z metodyką zarządzania projektami.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji projektów w podległym portfelu (planowanie zasobów, monitoring utylizacji zasobów, milestones tracking etc.)

  • Monitorowanie KPI finansowych projektów w podległym portfelu projektów

  • Monitorowanie współpracy z vendorami (vendor management)

  • Wsparcie w organizacji spotkań statusowych i komunikacji z interesariuszami

  • Przegląd i analiza ryzyk projektowych w kontekście ochrony założonej rentowności i bezpieczeństwa realizacji

  • Opracowanie zaleceń i rekomendacji dla kierowników projektów w zakresie działań korygujących i naprawczych, w tym z obszaru zarządzania zmianą

  • Wsparcie planowania projektów/usług, harmonogramowania, analizy ryzyka i wyceny w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli PMO

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, SharePoint, PowerPoint)

  • Efektywna komunikacja i umiejętności interpersonalne

  • Zdolności analityczne, orientacja na szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi służących do zarządzania projektami, takich jak Jira, Confluence

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2/PMI)

  • Doświadczenie w zarządzaniu częścią finansową projektów (vendor management, resource management, financial accruals, invoicing, reclasses)

  • Znajomość narzędzi do zarządzania finansami projektu (w szczególności Clarity PPM)

  • Znajomość funkcjonowania instytucji finansowych oraz wcześniejsze doświadczenie w zakresie procurement, finance, banking

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!