Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wparcie administracyjne i metodyczne Kierownika Projektu,

  • wsparcie w przygotowywaniu zestawień, analiz, prezentacji dotyczących projektu,

  • analiza danych projektowych z wykorzystaniem MS Project,

  • wsparcie w obsłudze systemowej projektu,

  • ścisła współpraca z zespołem projektowym,

  • organizacja spotkań, w tym sporządzanie notatek,

  • koordynacja wizyt przedstawicieli klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami,

  • znajomość języka angielskiego,

  • biegła znajomość oprogramowania biurowego MS Office oraz poczty Outlook,

  • doświadczenie w przygotowywaniu i analizie danych projektowych,

  • znajomość metodyki PRINCE2,

  • mile widziana znajomość z zakresu zarządzania ryzykiem,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole,

  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania MS Project.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę,

  • ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy;

  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działanie w zespole profesjonalistów;

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne);

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy