Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu projektów i inicjatyw oraz dokumentowanie postępów,

  • weryfikacje zagadnień i wymagań procesowych w projektach w ramach przyjętej strategii organizacji,

  • monitorowanie działań wdrożeniowych,

  • przygotowanie raportów,

  • wsparcie PM,

  • wspieranie i inicjowanie zmian w procesach sprzedażowych i obsługowych współpracując ściśle z kierownictwem,

  • wspieranie i koordynowanie działań optymalizacyjnych realizowanych przez zespoły projektowe,

  • śledzenie rynku i rekomendowanie możliwości zastosowania cyfrowych trendów w procesach biznesowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów,

  • masz doświadczenia we wspieraniu lub prowadzaniu projektów/inicjatyw,

  • jesteś osobą otwartą i nastawioną na realizację celu,

  • potrafisz angażować innych i propagować rozwiązania cyfrowe,

  • znasz w stopniu zaawansowanym aplikacje MS Word, Excel oraz PowerPoint

  • jesteś samodzielny, zaangażowany i odpowiedzialny za prowadzone prace,

  • jesteś proaktywny oraz inicjujesz zmiany,

  • komunikujesz się w języku angielskim

  • to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Mile widziane

  • znajomość Agile, Jira, Miro

  • doświadczenie w pracy projektowej związanej z budowaniem narzędzi cyfrowych

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa B2B i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w Lux Med,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego w Generali na korzystnych warunkach,

  • wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci),

  • dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci