Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia projektów z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Rumia
    Rumia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy (w zależności od projektu);
  • Aktualizacja i weryfikacja danych w wewnętrznym systemie;
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji;
  • Podejmowanie różnego rodzaju działań w celu usprawnienia procesu obsługi klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego min.C1;
  • Znajomość języka angielskiego min. B2;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Doświadczenie w pracy z Klientem będzie mile widziane;
  • Umiejętności analityczne oraz biegłość w posługiwaniu się zainstalowanym oprogramowaniem;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (mile widziane).

Pracodawca oferuje

  • Praca w zgranym zespole w atmosferze wzajemnego wsparcia;
  • Gruntowne wdrożenie w pierwszych miesiącach pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Szeroką gamę benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, dofinansowanie do kursów językowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Specjalista ds. wsparcia projektów z j. niemieckim, Rumia