Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy (w zależności od projektu);

  • Aktualizacja i weryfikacja danych w wewnętrznym systemie;

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji;

  • Podejmowanie różnego rodzaju działań w celu usprawnienia procesu obsługi klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego min.C1;

  • Znajomość języka angielskiego min. B2;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;

  • Doświadczenie w pracy z Klientem będzie mile widziane;

  • Umiejętności analityczne oraz biegłość w posługiwaniu się zainstalowanym oprogramowaniem;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (mile widziane).

Pracodawca oferuje

  • Praca w zgranym zespole w atmosferze wzajemnego wsparcia;

  • Gruntowne wdrożenie w pierwszych miesiącach pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Szeroką gamę benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, dofinansowanie do kursów językowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne