Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wsparcia projektowego PMO

Billennium S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, raportowanie i analizowanie planów finansowych powierzonego portfela projektów (planowanie, aktualizacje i prognozowanie, śledzenie postępów, raportowanie i analiza odchyleń),

  • Wsparcie finansowe Handlowców i Project Managerów na etapie przygotowania oferty sprzedaży i w fazie realizacji oraz rozliczenia projektu,

  • Wsparcie projektów w trakcie realizacji (śledzenie kluczowych etapów, sprawozdania finansowe, fakturowanie, zarządzanie kodami kontrolnymi, monitorowanie stanu portfela, raportowanie na potrzeby klienta itp.)

  • Analiza danych i raportowanie KPI w oparciu o różne potrzeby,

  • Ścisła współpraca z działem ds. rozliczeń i innymi działami w firmie w zakresie zadań związanych z procesem,

  • Uczestnictwo i pomoc w przeglądzie, aktualizacjach i inicjatywach usprawniających przepływy i procedury finansowe oraz powiązanych z nimi procesów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku PMO lub na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • Umiejętność współpracy z innymi działami,

  • Umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w korzystaniu z platformy SharePoint, Confluence, MS Teams, JIRA,

  • Biegła znajomości języka angielskiego (min.B2),

  • Otwartość na nowe wyzwania,

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa finansowego,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse)

  • Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,

  • Szkolenia wstępne,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę Multisport,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne