Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia projektowego (PMO)

Billennium S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu w planowaniu, monitorowaniu projektu pod względem budżetu, zakresu, zasobów (rozliczenia zaraportowanego czasu pracy, kontrola i analiza kosztów, przygotowywanie Planów finansowych projektu)

  • Wsparcie Kierownika Projektu w cyklicznym raportowaniu postępu prac projektowych

  • Monitorowanie rejestrów ryzyk, zagadnień i problemów projektowych

  • Raportowanie wyników finansowych oraz prognoz dla poszczególnych projektów

  • Dbałość o terminową i realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji

  • Zarządzanie repozytorium dokumentów projektowych z perspektywy zgodności z procesem zarządzania projektami

  • Ścisła współpraca z innymi działami (Dział Handlowy, Dział finansowy, Dział Delivery)

  • Udział w rozwoju procesów systemów i narzędzi i raportowania projektów

  • Raportowanie portfela projektów przed Kierownictwem Spółki

  • Monitorowanie i nadzór nad portfolio projektów

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze wsparcia zarządzania projektami

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, MS Project, SharePoint) – warunek konieczny

  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (Prince2/ Agile)

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Możliwość pracy zdalnej / częściowo zdalnej

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B)

  • Szkolenia wstępne

  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu programistów lub lidera technologicznego

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne