Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Projektowego

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji inicjatyw strategicznych w tym projektów

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wdrażaniem inicjatyw strategicznych

  • Cykliczne raportowanie postępów realizacji inicjatyw strategicznych

  • Nadzór nad jakością dokumentacji i komunikacji w ramach procesu wdrażania inicjatyw

  • Wsparcie Menedżera IT w pozyskiwaniu zasobów do realizacji inicjatyw

Nasze wymagania

  • Około 3 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Znajomość narzędzi wspierających proces zarządczy (minimum MS Project).

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie lub zarządzanie projektami)

  • Mile widziany udział w realizacji projektów/inicjatyw

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)