Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Projektu

Asseco Poland S.A.

  • Olchowa 14, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Olchowa 14

Rzeszów

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w bieżącej realizacji projektów informatycznych dla sektora bankowego

  • Prowadzenie rejestrów projektowych

  • Obsługa zamówień podwykonawczych

  • Uczestniczenie w procesie zamówień dla klientów zewnętrznych

  • Przygotowywanie zestawień i analiz

  • Wsparcie projektu w zakresie monitoringu procesu wytwarzania oprogramowania, terminowość wykonywania zobowiązań, analizy wyników finansowych

  • Udział w przygotowywaniu harmonogramów projektów, rejestrowaniem i analizą zmian

  • Organizowanie i protokołowanie spotkań

  • Informowanie członków zespołu projektowego o postępie prac oraz przyszłych zadaniach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość standardów i praktyk zarządzania projektami

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Mile widziane

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania

  • Doświadczenie we wsparciu projektów informatycznych

  • Wiedza w zakresie bankowości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Jesteś dobrym organizatorem i masz doświadczenie w pracy projektowej? A może dodatkowo branża IT nie jest Ci obca? Jeśli tak - szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj i dowiedz się więcej!

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy