Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikro instalacji

  • Uzupełnianie dokumentacji powykonawczej

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Kontakt z organami administracji publicznej

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy własnej i współpracy z zespołem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Jasne zasady współpracy

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop i telefon

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Dofinansowanie do karty Multisport i opieki zdrowotnej PZU

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy