Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Rekrutacji Sieci Sprzedaży

Generali

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu rekrutacji w sieci sprzedaży (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie wywiadów telefonicznych, administracja bazą aplikacji),

  • Prowadzenie kampanii rekrutacyjnych na potrzeby sieci sprzedaży

  • Mierzenie efektywności prowadzonych działań rekrutacyjnych

  • Bieżąca współpraca z siecią sprzedaży w zakresie rekrutacji

  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań dotarcia do kandydatów i narzędzi rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji i employer brandingu. Mile widziane doświadczenie w zakresie rekrutacji w obszarach sprzedażowych

  • Doświadczenia w realizacji projektów z obszaru employer brandingu

  • Znajomość nowoczesnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Znajomość technik, metod i narzędzi rekrutacyjnych

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność,

  • Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne