Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia rekrutacji z językiem niemieckim

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych,

  • Analizę oraz wstępną selekcję kandydatów na podstawie określonych kryteriów,

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,

  • Dbanie o właściwy przepływ informacji oraz dokumentów w procesie rekrutacji,

  • Wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemach,

  • Dostarczanie raportów do przełożonych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Znajomość programów MS Excel i MS Word w stopniu dobrym,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne,

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program Care & Wellness, w tym m.in kompleksowa opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate Tax), podatków od osób fizycznych (Personal Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services).

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Zespół usług wewnętrznych (IFS - Internal Firm Services) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla ponad 5 krajów europejskich. Zakres świadczonych usług to głównie zadania związane z obszarem procesów kadrowych (payroll, administracja, logistyka szkoleniowa, weryfikacja życiorysów) oraz z obszarem zarządzania ryzykiem.