Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Rozwoju Rynku Szpitalnego

Bausch Health Poland Sp z.o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Market Development Manager Hospital (przygotowywanie plików do ocen BC na podstawie dostarczonych danych surowych).

  • Wsparcie w rozwoju sprzedaży do rynku szpitalnego.

  • Tworzenie analiz dotyczących rynku szpitalnego w Polsce.

  • Dostarczanie terminowej i czytelnej informacji na bazie raportów IQVIA, PowerBI, dane wewnętrzne (raporty miesięczne, kwartalne, roczne), w tym wsparcie analityczne ad-hoc.

  • Opieka administracyjna nad systemem CRM (rozwój systemu, propozycja zmian)

  • Weryfikacja danych aktualnych zaraportowanych przez klienta zewnętrznego (umowy, sprzedaż).

  • Weryfikacja poprawności danych dotyczących miesięcznych rozliczeń finansowych z klientami zewnętrznymi.

  • Przygotowywania prognoz sprzedaży produktów Bausch Health.

  • Współpraca w powyższym zakresie z menadżerami Działu Hospital.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rynku zamkniętym (warunek konieczny).

  • Doskonała znajomość Ms Excel (warunek konieczny).

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność tworzenia raportów Power BI.

  • Znajomość języka angielskiego B2.

  • Znajomość środowiska MSDynamics będzie atutem.

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę z produktami wysokiej jakości i świadomości.

  • Możliwość pracy w kompetentnym, dającym wsparcie zespole.

  • Codzienny kontakt z językiem angielskim i pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Bausch Health Poland Sp z.o.o.

Bausch Health Poland jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przewiń do profilu firmy