Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Rozwoju Sieci Wyłącznej

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Wsparcia Rozwoju Sieci WyłącznejNumer ref.: 000010563

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie kandydatów na agentów ubezpieczeniowych oraz wspieranie całego procesu rekrutacji agentów,
  • inicjowanie i realizacja działań employer brandingowych wspierających rekrutację agentów,
  • wspieranie procesów wdrożenia nowego agenta do pracy oraz badanie doświadczeń kandydatów i agentów,
  • wspieranie Kierowników Sprzedaży wiedzą o najefektywniejszych rozwiązaniach dotyczących rekrutacji i wdrażania agentów,
  • udział w rozwoju i wsparciu sieci biur agentów wyłącznych PZU,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji z podejmowanych działań i inicjatyw.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 1 rok doświadczenia w obszarze: rekrutacja, employer branding, wdrożenia i rozwój pracowników, szkolenia lub standardy obsługi,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne,
  • interesujesz się tematyką i trendami w rekrutacji, selekcji, diagnozie kompetencji,
  • swobodnie poruszasz się w social media, umiesz budować relacje z klientami oraz masz głowę pełną pomysłów,
  • cechuje Cię dokładność, samodzielność i podejmowanie inicjatywy w działaniu,
  • swobodnie poruszasz się w aplikacjach pakietu MS Office.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy