Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia serwisu

ZORTRAX SA

  • Lubelska 34, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ZORTRAX SA

Lubelska 34

Olsztyn

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • MS Navision

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych, w tym organizowanie transportu

  • Kompletowanie dokumentacji serwisowej

  • Drobne prace serwisowe

  • Lekkie prace magazynowe w zakresie obsługi serwisu

  • Obsługa wewnętrznego oprogramowania do zarządzania sprawami serwisowymi

  • Współpraca z działami operacyjnymi spółki w zakresie potrzeb serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wielozadaniowość

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Wysoki poziom samodyscypliny i samoorganizacji

  • Biegła obsługa komputera i pakietu Office

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość platformy Attlasian (Confluence, JIRA)

  • Znajomość MS Navision

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilną i interesująca pracę w przyjaznym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ZORTRAX SA

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Rekrutujemy stacjonarnie oraz zdalnie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy