Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Sklepów

Ceneo.pl sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa współpracujących z nami sklepów (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • weryfikacja dokumentów i strony sklepu
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • analiza raportów, wyciąganie wniosków i odpowiednie reagowanie
  • rozwijanie obecnych narzędzi
  • optymalizacja powierzonych procesów

Nasze wymagania

  • jesteś komunikatywny i nie boisz się rozmów telefonicznych
  • znasz MS Excel na poziomie średnio-zaawansowany
  • jesteś samodzielny w podejmowaniu działań, rozwiązywaniu problemów i ustalaniu priorytetów
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • masz wiedzę dotyczącą platform sklepowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu,
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów oraz szkolenia zawodowe.
  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych,
  • dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki,
  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic),
  • udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, rowerowa.

Ceneo.pl sp. z o.o.

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 17 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Specjalista ds. Wsparcia Sklepów, Wrocław