Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Analiz Sprzedaży

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, lidera w branży ogrzewania.

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii sprzedażowej firmy

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z kluczowymi klientami

  • Przygotowanie umów dla kontrahentów wraz z koordynacją ich realizacji

  • Planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności sprzedażowych

  • Wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży produktów

  • Przygotowywanie analiz marketingowych lokalnego rynku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie

  • Wysoko rozwinięte znajomości analityczne oraz komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz dokładność w działaniu

  • Umiejętności budowania relacji z nowym klientem

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie biegłym

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Płynną komunikację z przełożonym

  • Wsparcie ekspertów w czasie wdrożenia i dalszego rozwoju

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w projektach międzynarodowych

  • Szkolenia indywidualne i grupowe

  • Szkolenia poszerzające wiedzę techniczną z zakresu oferowanych urządzeń, systemów grzewczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne