Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

TextilMarket

  • Krakowska 140a, Andrychów
    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowska 140a

Andrychów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wszelkich czynności niezbędnych do utrzymania prawidłowego funkcjonowania sieci sklepów stacjonarnych tj.:

  • Kontakt- centrala, sieć

  • Redagowanie biuletynów, informacji dla sieci,

  • Zamówienia asortymentu biurowego/ magazynek socjalny

  • Przygotowywanie raportów

  • Grafiki menadżerów sprzedaży

  • Współpraca z kontrahentami

  • Aktualizacja procedur i podręczników

  • Potwierdzanie faktur w systemie SAP

  • Komunikacja ze sklepami

  • Aktualizowanie baz danych

  • Kontakt telefoniczny z klientami – reklamacje, skargi, uwagi, opinie

  • Harmonogram otwarć /zamknięć/ remodelingu - aktualizacje

  • Konkursy na sklepach raportowanie i komunikacja

  • Raporty oceny sklepów

  • Przeszacowania i MM – wyjaśnianie i raportowanie niezgodności

Nasze wymagania

  • komunikatywność, asertywność

  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows,

  • zaawansowana obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel),

Mile widziane

  • Znajomość obsługi systemów SAP i TEMA

To oferujemy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania interesujących doświadczeń

- pracę w dobrej atmosferze

- atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

TXM S.A to największa polska sieć sklepów odzieżowych, posiadająca ponad 200 punktów oraz nowoczesny sklep online. Oferta TXM S.A. to głównie modne ubrania w atrakcyjnej cenie dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy