Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

IGLOTEXO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • kontrola oraz rozliczanie kosztów na podstawie warunków współpracy z klientami, rozliczanie promocji,
  • przygotowywanie raportów oraz analiz,
  • wprowadzanie warunków handlowych oraz promocji do systemu ERP,
  • współpraca z zespołem sprzedaży.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • masz doświadczenie w pracy biurowej lub administracyjnej,
  • wykazujesz się bardzo dobrą znajomością programu MS Excel,
  • cechujesz się komunikatywnością i umiejętnością pracy w zespole.

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość
    rozwoju
  • Niezbędne
    narzędzia pracy
  • Wsparcie w procesie adaptacji
  • Pracę
    dla lidera rynku FMCG
  • Przyjazną
    atmosferę
  • Ofertę grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Ogłoszenie archiwalne