Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

"GRIST 99" spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

3 5005 500 brutto / mies.

"GRIST 99" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Warszawska 37

Blizne Łaszczyńskiego (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów zagranicznych (głównie Niemcy, ale również inne kraje UE);

  • Utrzymywanie dobrych stosunków z klientami;

  • Kontakt z klientami zagranicznymi – mailowy i telefoniczny;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;

  • Przekazywanie klientów do działu sprzedaży – brak konieczności sprzedawania samodzielnie.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Komunikatywna znajomość języka obcego (niemieckiego/angielskiego);

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • Samodzielność i indywidualizm procesu sprzedaży (brak skryptów);

  • Nie oczekujemy wyłączności - akceptujemy kandydatów jednocześnie pracujących dla innych firm.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży poligraficznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Umowę do ustalenia – preferowane B2B, ale istnieje możliwość ustalenia innych warunków;

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja;

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy – możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym;

  • Pracę w młodym i zgranym zespole;

  • Możliwość rozwoju interpersonalnego - szkolenia, konferencje;

  • Stałe godziny pracy 9-17.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grist 99 to firma działająca od 20 lat na rynku w Warszawie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów takich jak: ulotki, foldery, broszury, plakaty, czasopisma, opakowania.

Przewiń do profilu firmy