Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - branża budowlana

debesto.comO firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Wały Jagiellońskie 14A, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

debesto.com

Wały Jagiellońskie 14A

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • przygotowujesz oferty handlowe i obsługujesz programy do wycen

  • dobierasz optymalne jakościowo i cenowo rozwiązania technologiczne

  • pozyskujesz i sprawdzasz oferty od dostawców

  • poszerzasz ofertę produktową i bazę dostawców firmy

  • sporządzasz okresowe analizy, rankingi produktowe i branżowe

  • tworzysz i zarządzasz firmową bazą wiedzy

  • prowadzisz szkolenia dla współpracowników z dostępnych rozwiązań produktowych i obsługi oprogramowania do wycen - po nabyciu doświadczenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • język angielski na poziomie B2/C1

  • sprawna obsługa pakietu Google Workplace (G Suite), w tym arkuszy kalkulacyjnych

  • korzystanie z nowych technologii nie ma dla Ciebie tajemnic

  • jesteś mistrzem w organizacji czasu pracy

  • masz chęć ciągłego zdobywania wiedzy i dzielenia się nią

  • posiadasz umiejętność efektywnej komunikacji

  • umiesz rozwiązywać problemy i samodzielnie podejmować decyzje

  • jesteś analityczny i dokładny

  • uwielbiasz tabele, porównania i statystyki, a kupując nowego smartfona w pierwszej kolejności patrzysz na benchmarki

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmie związanej ze stolarką otworową

  • doświadczenie w obsłudze AutoCAD lub innych programów do projektowania technicznego

  • doświadczenie we współtworzeniu firmowej bazy wiedzy

To oferujemy

  • umowa o pracę (ok. 2500 - 3500 zł „na rękę”, adekwatnie do posiadanych kompetencji)

  • praca w zaangażowanym, zgranym zespole, nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość wpływu na kierunek rozwoju lokalnej firmy działającej na rynku globalnym i poszerzania swoich kompetencji

  • współfinansowanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

  • służbowy laptop, telefon i narzędzia niezbędne do Twojej pracy

  • firmowa kuchnia

  • praca w Oleśnicy w przytulnym biurze

  • 6 dni home office na każde pół roku

  • elastyczny czas pracy – w każdym tygodniu jedno okno czasowe (do 2h) na załatwienie swoich prywatnych spraw

  • pakiet testów talentów z konsultacją eksperta. Zainwestujemy w Twój rozwój – zdiagnozujemy i pomożemy Ci rozwinąć Twoje talenty, z czego korzystać będziesz przez całe lata!

  • dostęp do prasy i książek sprzedażowych

  • udział w branżowych szkoleniach

  • wewnętrzne szkolenia sprzedażowe. Przekażemy Ci niezbędne informacje, wiedzę i doświadczenie w szeroko rozumianym biznesie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

debesto.com

Krótko o debesto.com:

Jesteśmy zespołem głodnych sukcesu, młodych ludzi w innowacyjny sposób podbijających konserwatywny i dość skostniały rynek stolarki otworowej. Udowadniamy, że nowoczesne podejście, pasja i zaangażowanie przynosi ponadprzeciętne rezultaty, pozwalając naszym produktom dotrzeć - mimo krótkiej historii - do klientów m. in.i z Islandii, Seszeli, Nowego Jorku i niemal każdej stolicy krajów starej Unii Europejskiej. Więcej na naszej stronie www.debesto.com

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy