Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - branża gastronomiczna

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
    branża gastronomiczna

    Miejsce pracy: Łódź
    Firma LSI Software jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego i kinowego. Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP oraz oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych. Oferta obejmuje również usługi konsultacyjne, wdrożeniowe, serwis, a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych.

    Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z obecnymi Klientami firmy LSI Software na rynku łódzkim. Klienci grupy produktów dedykowanych do branży gastronomicznej, zarówno całych sieci, jak i pojedynczych lokali gastronomicznych. www.lsisoftware.pl

    Zakres obowiązków:

    • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami Biznesowymi na terenie województwa łódzkiego
    • dbanie o wysoki poziom współpracy z obecnymi Klientami
    • aktywne wsparcie zespołu sprzedaży
    • aktywne rozwiązywanie problemów Klientów i kompleksowa obsługa zgłoszeń
    • koordynacja obsługi serwisowej dla Klientów - wsparcie techniczne
    • informowanie Klientów o bieżących ofertach produktowych LSI Software
    • kompleksowe przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych pod potrzeby Klientów

    Oczekiwania:

    • doświadczenia w pracy w dziale handlowym, w tym w obsłudze posprzedażowej
    • zainteresowanie technologiami IT
    • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
    • nawiązywanie i utrzymuje relacje z Klientami
    • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej
    • gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na systemie informatycznym do zarządzania restauracją
    • wykształcenie techniczne

    Oferujemy:

    • pracę z wiodącymi produktami gastronomicznymi LSI Software
    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z polskim kapitałem
    • pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, owocowe poniedziałki, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
    • niezbędne narzędzia pracy

    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

    bottom