Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

POLON-ALFA S.A.O firmie

POLON-ALFA S.A.

Glinki 155

Bydgoszcz

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń dozymetrycznych. Istniejemy od 1956 roku i jesteśmy liderem na rynku polskim oraz z powodzeniem zdobywamy rynki zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją, w pracy cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów w zakresie sprzedażowym i logistycznym,
  • Przyjmowanie, planowanie, realizowanie i nadzorowanie zamówień klientów,
  • Planowanie, realizacja i nadzór nad zamówieniami od dostawców w całej Polsce,
  • Dbanie o przepływ informacji oraz utrzymanie właściwych relacji z klientami i dostawcami,
  • Kontrola nad terminowością realizacji zleceń,
  • Współpraca z innymi działami firmy na potrzeby realizacji zamówień,
  • Tworzenie raportów na potrzeby zarządu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne o kierunku elektronika lub kierunki pokrewne),
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Systematyczność i terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymania kontaktów,
  • Biegła obsługa komputera ( MS Office) i urządzeń biurowych,
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji oraz poszerzania wiedzy o oferowanych technologiach i produktach,
  • Znajomość branży zabezpieczeń technicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy,
  • Podstawową opiekę medyczną,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV

Administratorem danych osobowych kandydatów jest firma POLON-ALFA.

Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, w następującym brzmieniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez POLON-ALFA S.A. z siedzibą w Bydgoszczy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy