Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

TMP S.C. M.IDASZAK T.STOCHNIAŁEKO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ideą przewodnią działania naszej firmy jest specjalizacja w dostosowywaniu zdobyczy nowoczesnej techniki dla potrzeb szerokiej grupy Klientów, zachowując najważniejszy stosunek jakości do ceny.
W doborze odpowiednich rozwiązań kierujemy się doświadczeniami płynącymi z czynnej codziennej współpracy oraz wieloletniego doświadczenia z Klientami.

Posiłkując się zdobytym już doświadczeniem w obsłudze specyficznej grupy odbiorców budżetowych i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, nasza firma stale rozszerza wachlarz swoich usług i produktów. Doświadczenie to pozwoliło nam również dotrzeć do szerokiego grona firm i instytucji.

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość branży IT - warunek konieczny
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szybkość przyswajania wiedzy
  • Uczciwość, zaangażowanie, systematyczność
  • Pozytywne nastawienie
  • Swobodne posługiwanie się programem excel
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza techniczna z zakresu teleinformatyki
  • Komunikatywność
  • Samodzielność

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych od strony technicznej
  • Telefoniczna oraz emailowa obsługa Klientów
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz technicznym polegająca na przygotowywaniu dokumentacji i ofert dla Klientów
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych
  • Otwartość na wsparcie zespołu w innych działaniach
  • Prace biurowe i administracyjne wspierające proces sprzedaży
  • Prowadzenie bazy danych
  • Wykonywanie pozostałych zadań i czynności związanych ze wsparciem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy