Oferta pracy

Specjalista (Inżynier) ds. wsparcia sprzedaży

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizację procesów wspierających sprzedaż, a w szczególności: opracowywanie warunków technicznych przyłączenia, wykonywanie analiz ekonomicznych dla planowanych inwestycji przyłączeniowych,

  • opracowywanie umów na przyłączenie do sieci ciepłowniczej oraz umów sprzedaży,

  • wykonywanie analiz technicznych i ekonomicznych rozbudowy węzła cieplnego/zmiany lokalizacji węzła cieplnego/zmiany sposobu zasilania na istniejącym majątku ciepłowniczym (opracowywanie wniosków inwestycyjnych),

  • opracowywanie warunków technicznych oraz umów w zakresie rozbudowy węzłów i zmiany sposobu zasilania,

  • współpracę z zewnętrznymi projektantami w zakresie uzgodnień koncepcji projektowych,

  • koordynację i obsługę działań związanych z doradztwem technicznym w zakresie obsługi wniosków/zapytań i reklamacji Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe) - inżynierskie, chętnie porozmawiamy również z absolwentami studiów inżynierskich/technicznych bez doświadczenia komercyjnego, chętnymi do nauki

  • znajomość programów i systemów informatycznych - MS Office, programy systemu CRM i GIS,

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • komunikatywność oraz budowanie relacji ze współpracownikami oraz Klientami,

  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie A2,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Jako pracownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży będziesz mieć szansę współpracy z wieloma specjalistami w Polsce i za granicą. Nasi koledzy pomogą Ci osiągnąć ważne dla Ciebie cele, dzieląc się swoimi doświadczeniami i pomysłami, jednocześnie pozostawiając Ci swobodę działania. Promujemy rozwój naszych pracowników oraz doskonalenie niezbędnych kompetencji i umiejętności. Zapewniamy także bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • korporacyjna karta kredytowa

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper - jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawość i ciągłe doskonalenie się. Jeśli chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata - przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Nasz system rekrutacyjny najlepiej współpracuje z wyszukiwarkami tj. Microsoft Edge i Chrome. Proszę użyj ich aplikując do nas :)

Przewiń do profilu firmy