Specjalista ds. wsparcia sprzedaży detalicznej (praca w Punkcie Obsługi Klienta - kasa)

CERMAGO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej
  • zlecanie spedycji towarów
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta premium
  • ścisła współpraca z Pionem Handlowym Spółki

Podział czasu pracy

50%

zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta premium

50%

ścisła współpraca z Pionem Handlowym Spółki

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do świata i ludzi
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • zdolności interpersonalne
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań,
  • miłą atmosferę oraz przyjazne warunki pracy, dostęp do Biblioteki CERMAG, PKZP,
  • kulturę niekorporacyjną,
  • uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, cykliczne imprezy branżowo-integracyjne, etc.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

CERMAG to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej.

Nasze kolekcje przywozimy z wielu krajów Unii Europejskiej, Azji czy nawet Ameryki Południowej. Są to produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach użytkowych i wzorniczych, zapewniające satysfakcję z ich posiadania przez długie lata.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, uwzględniając najnowsze światowe trendy w designie. Nasze doświadczenie i zdobywana wiedza uwierzytelnia nas jako doświadczonego partnera w biznesie. Od 38 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów w zakresie piękna i komfortu.

Stawiamy na ciągły rozwój. Intensywnie współpracujemy z architektami, przykładamy również dużą wagę do wiedzy i umiejętności naszych doradców handlowych, by w jeszcze większym stopniu spełniali oni oczekiwania naszych Klientów.

Współpracujący z nami producenci, architekci oraz klienci detaliczni od lat doceniają nasz nowoczesny design, najwyższą klasę ekspozycji oraz niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz. Wielokrotnie nasza firma była i jest nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami, potwierdzającymi nasz profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój.

Serdecznie zapraszamy!

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży detalicznej (praca w Punkcie Obsługi Klienta - kasa), Wrocław