Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Cellco Communications sp. z o.o.

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz opracowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu

  • Przyjmowanie i nadzorowanie procesu reklamacji

  • Prowadzenie korespondencji z klientami Spółki, informowanie o bieżącym statusie zamówień, informowanie o terminach realizacji

  • Współpraca z działem produkcji oraz działem zakupów w procesie realizacji zamówień

  • Analiza zapasów magazynowych

  • Wsparcie dla handlowców regionalnych: zbieranie bieżących informacji co do prowadzonych projektów, kontaktów z klientami,

  • Nadzór nad bieżącym uzupełnianiem informacji handlowych o klientach w systemie

  • Przygotowywanie ofert na wyroby standardowe jak i opracowanie rozwiązań dedykowanych pod potrzeby klientów,

  • Bieżące i okresowe raportowanie wyników pracy do przełożonego

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży (najlepiej produktów technicznych)

  • Znajomość systemów ERP/CRM, pakietu Office

  • Wiedza nt. przygotowywania ofert handlowych

  • Umiejętność pracy w zespole, współpracy z innymi działami

  • Pozytywne nastawienie do sprzedaży, pracy z klientami

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie promującej innowacje i nowe technologie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Uczestniczenie w projektach realizowanych dla największych firm telekomunikacyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Cellco jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Praca w naszej firmie to udział w procesie tworzenia nowych technologii i rozwoju sieci informatycznej na świecie. Dołączając do naszej fantastycznej organizacji będziesz miał okazję, aby dać swojej marketingowej karierze najlepszy impuls do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy