Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Analiz

VOTUM ODSZKODOWANIA S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz, raportów i statystyk (cyklicznych oraz dodatkowych)

  • przygotowywanie rankingów sprzedażowych

  • przygotowywanie danych na potrzeby Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • znasz bardzo dobrze Excela (warunek konieczny)

  • wiesz, jak ważna jest dobra organizacja pracy własnej

  • jesteś osobą komunikatywną i posiadasz umiejętność pracy w grupie oraz współpracy

  • masz wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat, praca od poniedziałku do piątku)

  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 10:00),

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

  • dodatkowe bonusy: możliwość skorzystania z karty sportowej, bezpłatna opieka medyczna,

Jesteś zorganizowana/y, odpowiedzialna/y i nie boisz się wyzwań? Prześlij nam swoje CV i dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania!

Votum Odszkodowania S.A. z siedzibą we Wrocławiu wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM S.A., która posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej przez siebie działalności.

Przewiń do profilu firmy