Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maco Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-109) przy ul. Jana Gutenberga 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i łańcucha dostaw

"MACO POLSKA" sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zamówień do system sprzedaży

  • potwierdzanie zamówień u odbiorców i terminów ich realizacji

  • dyspozycja/rozdział towaru

  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej

  • monitoring płatności

  • opracowywanie zamówień od dostawców

  • aktywne uczestnictwo w planowaniu sprzedaży

  • bieżąca analiza utrzymywania zapasów

  • prowadzenie ewidencji materiałowej

  • stała współpraca z z kontrahentami i wewnętrznymi działami (dział zakupów, dyspozycji, handlowy)

  • aktywny wkład w budowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość środowiska MS Office, szczególnie Excel

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • doskonała organizacja własnej pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią austriackiej grupy kapitałowej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, vouchery na wydarzenia kulturalne, imprezy integracyjne)

  • szkolenia podnoszące kompetencje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Jesteśmy liderem na polskim rynku okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych. Nasze produkty dystrybuujemy w ponad 40 krajach na całym świecie, z czego w 15 posiadamy swoje placówki. Od działu rozwoju po dział sprzedaży zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Do naszego polskiego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: