Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i łańcucha dostaw

"MACO POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zamówień do system sprzedaży
  • potwierdzanie zamówień u odbiorców i terminów ich realizacji
  • dyspozycja/rozdział towaru
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • monitoring płatności
  • opracowywanie zamówień od dostawców
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu sprzedaży
  • bieżąca analiza utrzymywania zapasów
  • prowadzenie ewidencji materiałowej
  • stała współpraca z z kontrahentami i wewnętrznymi działami (dział zakupów, dyspozycji, handlowy)
  • aktywny wkład w budowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość środowiska MS Office, szczególnie Excel
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja własnej pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią austriackiej grupy kapitałowej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, vouchery na wydarzenia kulturalne, imprezy integracyjne)
  • szkolenia podnoszące kompetencje
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Jesteśmy liderem na polskim rynku okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych. Nasze produkty dystrybuujemy w ponad 40 krajach na całym świecie, z czego w 15 posiadamy swoje placówki. Od działu rozwoju po dział sprzedaży zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Do naszego polskiego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i łańcucha dostaw, Gliwice