Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA istnieje od ponad 20 lat. Dziś jego właścicielem jest francuski bank Crédit Coopératif, który od ponad 120 lat finansuje potrzeby podmiotów ekonomii społecznej.

Od roku 2008 TISE aktywnie udziela pożyczek dla organizacji pozarządowych oraz mikro, małych i średnich firm.

Obecnie do naszego działu MŚP poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • organizowanie akcji promocyjnych i marketingowych dla obszaru sprzedaży pożyczek
  • wsparcie zespołu sprzedaży w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych dla klientów
  • aktywny udział w prowadzonych projektach sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • zarzadzanie informacją o produktach w sieci internetowej
Wymagania:
  • znajomość rynku związanego z udzielaniem pożyczek/kredytów,
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel i PowerPoint,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność sprawnego redagowania tekstów,
  • umiejętność sprawnego zarzadzania informacją w sieci internetowej,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atmosferę oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się