Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

Grupa Powen-Wafapomp SA O firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Pionem Sprzedaży i pozostałymi działami firmy

  • Redagowanie materiałów marketingowych (prezentacje, broszury, newsy)

  • Wsparcie w realizacji strategii marketingowych biura Sprzedaży

  • Prowadzenie działań informacyjnych i wizerunkowych

  • Współprojektowanie i prowadzenie działań marketingowych

  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych oraz ich implementacja

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywną aktywizację sprzedaży

  • Wsparcie w przygotowywaniu akcji promocyjnych

  • Analizowanie oraz zbieranie danych sprzedażowych i operacyjnych

  • Koordynacja nad prawidłowym i sprawnym funkcjonowaniem sekretariatu biura Sprzedaży

  • Przygotowywanie i obsługa wizyt gości, spotkań wewnętrznych

  • Przygotowywanie pism, raportów oraz prezentacji

  • Koordynowanie przepływu korespondencji i informacji

  • Przygotowywanie regularnych raportów i analiz

  • Wsparcie w prowadzeniu badań konsumenckich, odpowiedzialność za bazę referencji

  • Organizowanie branżowych konferencji i spotkań biznesowych

  • Wsparcie kierownictwa w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zmysł techniczny, doświadczenie w pracy z produktem technicznym/przemysłowym mile widziane)

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Samodzielność, systematyczność oraz dokładność

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Zdolności analityczne

  • Samodzielność i kreatywność

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych,

  • Praktyczna znajomość MS Power Point, MS Excel,

  • Doskonała znajomość języka polskiego (dobra znajomości zasad ortografii i interpunkcji)

  • Lekkie pióro

  • Umiejętność sprawnego redagowania tekstów

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści artykułów, postów mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet socjalny

Grupa Powen-Wafapomp SA

Poszukujemy ludzi z pasją do działu sprzedaży!

Jeśli interesuje Cię praca związana z techniką, lubisz codzienny kontakt z klientem oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.

Istniejemy od ponad 100 lat. Jesteśmy największą polską firmą w sektorze nowoczesnych maszyn wirujących w zakresie pomp i wentylatorów wszechstronnego zastosowania w branży energetycznej, petrochemicznej, rafineryjnej oraz górniczej. Inwestujemy w rozwój technologiczny i nowoczesne produkty. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży własnych, opatentowanych, unikalnych konstrukcji i technologii. Uczestniczymy i prowadzimy projekty w skali EPC. Współpracujemy z największymi koncernami energetycznymi i petrochemiczno-rafineryjnymi w Polsce i na świecie. Od wielu lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

Cały proces produkcji odbywa się z udziałem własnej odlewni, we własnych zakładach produkcyjnych gdzie wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, nowoczesne centra obróbcze z maszynami numerycznymi CNC. Posiadamy najnowocześniejsze w kraju Centrum Badawczo-Rozwojowe Pomp. Umożliwia to prowadzenie badań technicznych i gwarancyjnych pomp w zakresie unikalnym w tej części Europy (zasilanie o mocy 5 MW), a także umożliwia badanie i rozwój pomp dla nowych instalacji. Całość produkcji zlokalizowana jest w obszarze historycznego miasta Zabrza w bliskiej lokalizacji największych węzłów komunikacyjnych autostrad A1 i A4 oraz dworca kolejowego.

Produkcja z zakładów w Polsce od wielu lat zaopatruje rynek polski oraz eksportowana jest do kilkunastu krajów świata. W związku ze zdecydowanym rozszerzeniem zakresu proponowanych usług w tym również w oferowaniu projektów pod klucz poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży i marketingu.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Przewiń do profilu firmy