Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Klienta

SNA EUROPE - POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kogo poszukujemy?

Osoby odpowiedzialnej, proaktywnej i zaangażowanej, która będzie wspierać dział sprzedaży m.in. poprzez:

- obsługę zamówień od klientów

- koordynowanie logistyki dostaw

- zarządzanie danymi klienta i produktu

- obsługę gospodarki magazynowej

Potrzebujemy osoby, która jest uważna na potrzeby klienta, szybko adaptuje się do rzeczywistości i lubi pomagać ludziom w przyjazny, życzliwy i skuteczny sposób.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w środowisku handlowym

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość MS Excel

  • doświadczenie w pracy z aplikacją CRM

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • samodzielność, otwartość i chęć uczenia się

  • umiejętność dostrzegania możliwości i usprawnień

  • mile widziana znajomość systemu LN lub innego ERP

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • samodzielność w realizacji zadań

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy