Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Zaopatrzenia

IKEA Retail, SzczecinO firmie

  • Białowieska 2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IKEA Retail, Szczecin

Białowieska 2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zabezpieczanie i utrzymywanie dostępności produktów oraz podejmowanie działań wspólnie z zespołem działu Sprzedaży w celu zminimalizowania wpływu problemów z dostępnością dla naszych klientów,

  • szkolenie współpracowników w celu zabezpieczenia prawidłowego korzystania z procedur zamawiania, aby dostępne były wystarczające zapasy dla zaspokojenia potrzeb klientów,

  • wspieranie działań w zespole Sprzedaży w celu zapewnienia sprawnej wyprzedaży produktów, szybkiego rozpoczęcia sprzedaży nowych produktów i wdrożenia planów sprzedaży, takich jak promocje, w celu zwiększenia obrotów,

  • maksymalizacja wydajności przepływu towarów poprzez zapewnienie, aby prognozowania operacyjne w sklepie były zgodne z parametrami zamówienia i dostępnymi pojemnościami powierzchni sprzedaży,

  • aktywne promowanie środowiska, w którym kultura IKEA jest silną i żywą rzeczywistością, która obejmuje różnorodność współpracowników i klientów.

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętności analityczne i bardzo dobrze znasz MS Excel,

  • lubisz złożone analizy, pracę z danymi i z systemami,

  • jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,

  • potrafisz sprawnie działać w szybko zmieniających się warunkach i samodzielnie podejmować decyzje,

  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, które pozwalają rozwijać pozytywne relacje w całym sklepie.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku:

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Jako Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Zaopatrzenia będziesz współodpowiadać za zapewnienie, że proces zaopatrzenia w naszym sklepie jest w pełni zintegrowany z procesami sprzedaży. Będziesz aktywnie współpracować z innymi działami oraz dbać o zadowolenie naszych klientów poprzez zapewnienie dostępności asortymentu.

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? Po zaaplikowaniu zostaniesz przekierowany do naszego formularza, zadamy Ci tam kilka prostych pytań. Kolejnym etapem rekrutacji może być krótkie nagranie w firmie video po którym wybrane osoby zaprosimy do spotkania z naszym zespołem.